با امیر کوچولوی هشتم قصری زیبا بسازید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه
با امیر کوچولوی هشتم قصری زیبا بسازید

با امیر کوچولوی هشتم قصری زیبا بسازید

به گزارش روابط عمومی انتشارات قدیانی، رمان امیر کوچولوی هشتم اثر حسین فتاحی به چاپ سوم رسید.

این کتاب در بردارنده داستانی آموزنده برای نوجوانان است. در خلاصه داستان آمده است: «امیر کوچولو» شاهزاده‌ای است که در قصری زیبا زندگی می‌کند. همه وسایل رفاه و آسایش برایش مهیا است. در خانواده امیرکوچولو رسم بر این است که هر شاهزاده‌ای باید در سنّ معینی از قصر خارج شود و تنها در شهر دیگری زندگی کرده و به دست خود قصری بسازد، وقتی لیاقت و کاردانی خود را نشان داد به قصر بازگشته و امیر مرز و بوم شود. امیر کوچولو طبق رسم دیرین از قصر خارج می‌شود و به سوی شهر دیگری به راه می‌افتد. امّا در راه با مشکلات فراوان روبه‌رو شده و با سرگذشت هفت امیر کوچولوی قبل از خود آشنا می‌شود. او با خطر کردن و نهراسیدن از مشکلات با کوله‌باری از تجربه و مهارت به قصر بازمی‌گردد."

امیر کوچولوی هشتم دومین کتاب برگزیده مجله سروش نوجوان در سال 1370 است. این کتاب قبلا از سوی همین ناشر با قطع وزیری در 7 نوبت به چاپ رسیده است.

انتشارات قدیانی، رمان امیر کوچولوی هشتم را در نوبت چاپ سوم و قیمت 40000 تومان در اختیار علاقه مندان قرار داد.

براي تهيه‌ی اين كتاب‌ علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي آن به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org  نشر قدياني نيز مراجعه كنيد. علاوه بر اين با مطالعه اخبار درج شده در سايت اين مؤسسه فرهنگي از تازه‌هاي نشر آن نيز با خبر خواهيد شد.

دیدگاه شما
لطفا صبر کنید ....