آغاز نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن/ تخصیص اعتبار ۱۶ میلیارد تومانی

آغاز-نمایشگاه-مجازی-کتاب-تهران-از-سوم-بهمن--تخصیص-اعتبار-۱۶-میلیارد-تومانی

75

اشتراک در شبکه های اجتماعی


آغاز نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن/ تخصیص اعتبار ۱۶ میلیارد تومانی

دومین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن ۱۴۰۰ آغاز به کار می‌کند.

باشگاه خبرنگاران جوان - نمایشگاه مجازی کتاب تهران، امسال از سوم تا دهم بهمن برگزار می‌شود. در این رویداد ادبی بیش از ۲ هزار ناشر از سراسر کشور ثبت نام کردند.

تعداد ناشران حاضر در دومین دوره این نمایشگاه نسبت به دوره قبل افزایش یافته است. امسال هم مانند سال گذشته یارانه خرید کتاب به طلاب و دانشجویان و اعضای هیئت علمی اختصاص داده می‌شود.

میزان یارانه اختصاص یافته به دانشجویان ۲۵۰ هزار تومان و میزان یارانه اختصاص یافته به اعضای هیئت علمی به ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد.

افرادی که می‌خواهند از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خرید کنند می‌توانند با مراجعه به سایت کتاب مورد نظرشان را تهیه کنند و از تخفیف ۲۰ درصدی این دوره از نمایشگاه مجازی کتاب تهران بهره‌مند شوند. در مجموع ۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای برگزاری این رویداد ادبی در نظر گرفته شده است.

پس از اینکه کتاب مخاطبان دومین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران به پست تحویل داده شد، پیامکی برای آن‌ها ارسال می‌شود. مراکز پست در مناطق نه گانه تهران و مراکز پست سیار در این دوره هم مانند دوره قبل در ارسال مرسوله‌های ناشران به کمک آن‌ها می‌آیند.

نمایشگاه مجازی کتاب تهران به صورت سراسری برگزار می‌شود و مخاطبان کتاب در سراسر کشور می‌توانند کتاب‌های مورد نظرشان را تهیه کنند. البته در این میان امکان ثبت سفارش مخاطبان نمایشگاه از ۲۹ دی فراهم است و تنها ناشران باید کتاب هایشان را در پنل کاربری شان به روز کرده باشند.

 

انتهای پیام/

 

:برچسب ها

دومین نمایشگاه مجازی کتاب مهدی رمضانی انتشارات قدیانی بنفشه

تاریخ درج: 1400/10/28

دسته بندی: مقاله