با نشر قدیانی در مرزهای فضا و زمان کیهان‌نوردی کنید


با نشر قدیانی در مرزهای فضا و زمان کیهان‌نوردی کنید

به گزارش روابط عمومی انتشارات قدیانی، کتاب "کیهان در مرزهای فضا و زمان" اثر "اریک اوبلاکر "و ترجمه‌ی "بهروز بیضایی" در نوبت چاپ دوازدهم روانه‌ی بازار کتاب شد.

در این كتاب از مجموعه((چرا و چگونه)) كه به منظور آشنایی نوجوانان و جوانان با علم كیهان‌شناسی به طبع رسیده، مولف به پرسش‌هایی درباره آغاز و پایان عالم، فضا و زمان و نیز ساختار و مرزهای كیهان پاسخ می‌دهد

برخیپرسش‌هایی كه در كتاب به آنها پاسخ داده شده عبارت‌اند از : چرا ستارگان می‌درخشند؟ سیاهچاله چیست؟ در كجای كیهان جای داریم؟ كهكشان‌ها چگونه در فضا پراكنده‌اند؟ كهكشان‌ها با چه سرعتی تغییر مكان می‌دهند؟ كیهان چگونه آغاز شد؟ در زمان آغاز عالم چه اتفاق افتاد؟ چرا در زمین حیات وجود دارد؟ اتم‌ها چگونه ایجاد شدند؟ چرا شب‌ها هوا تاریك می‌شود؟ آیا در سیاره‌های همسایه حیات وجود دارد؟ آیا دستگاه‌های سیاره‌ای دیگری را می‌شناسیم؟ و چگونه می‌توانیم با خارج از زمینیان تماس برقرار كنیم؟ .مطالب كتاب با تصاویر رنگی همراه است ."

ابن کتاب جزو کتاب‌های معرفی شده در کتابنامه‌ی رشد آموزش و پرورش می‌باشد و همچنین جزو آثار تقدیر شده در دومین جشنواره کتاب‌های آموزشی رشد می‌باشد.

انتشارات قدیانی این کتاب را در نوبت چاپ دوازدهم، تیراژ 1650 نسخه و قیمت 10000تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

براي تهيه‌ی اين كتاب علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي آن به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org نشر قدياني نيز مراجعه كنيد. علاوه بر اين با مطالعه اخبار درج شده در سايت اين موسسه فرهنگي از تازه‌هاي نشر آن نيز با خبر خواهيد شد.