آنی شرلی در گرین گیبلز تجدید چاپ شد


آنی شرلی در گرین گیبلز تجدید چاپ شد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه انتشارات قدیانی، رمان" آنی شرلی در گرین گیبلز " از سری رمان های هشت جلدی آنی شرلی نوشته "ال.ام.مونتگمری" و ترجمه" سارا قدیانی" در نوبت چاپ دهم در اختیار علاقه مندان به رمان های آنی شرلی قرار گرفت.
آنی شرلی دخترکی کک مکی است که موهای سرخی دارد و در یتیمخانه بزرگ شده است. او با هوش است، قوه تخیل بی حد و مرزی دارد و با امید و پشتکار سعی می کند زندگی جدیدی را آغاز کند. هر چند برای ورود به این دنیای تازه باید سختی های بسیاری را پشت سر بگذارد، ولی آینده در نظرش آن قدر زیبا و امید بخش است که برای رسیدن به آن با هر مشکلی کنار می آید.

مؤسسه انتشارات قدیانی، کتاب "آنی شرلی در گرین گیبلز " نوشته "ال. ام. مونتگمری" که جزو کتاب های تشویقی در سومین جشنواره کتاب های برتر کودک و نوجوان سال 1387می باشد را در نوبت چاپ دهم، تیراژ1650 نسخه با قیمت 18000 هزار تومان روانه بازار کتاب کرد.

براي تهيه اين كتاب علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي هاي معتبر سراسر كشور، مي توانيد براي خريد اينترنتي آن به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org نشر قدياني نيز مراجعه كنيد. علاوه بر اين با مطالعه اخبار درج شده در سايت اين موسسه فرهنگي از تازه هاي نشر آن نيز با خبر خواهيد شد.