می توانید باور کنید شما هم يك قهرمانيد!


می توانید باور کنید شما هم يك قهرمانيد!
به گزارش روابط عمومی مؤسسه ی انتشارات قدیانی، کتاب های من قهرمانم (جلدهای10 و 11)، تقدیم به کودکانی شد که می خواهند مسیر زندگی خود را انتخاب کنند.
دخیل بودن در مسیر داستان، تعیین مسیر آن در پایان و تغییر نهایت اتفاقات پیش آمده در یک کتاب، همه و همه تأثیر مهمی در علاقه ی کودکان به خواندن این سری از کتاب ها ایجاد می کند. این کتاب به کتاب هایی که خوانده اید، شباهتی ندارد.

  
حمله‌ی دشمنان فضایی و قلعه‌ی مرگ نام این سري از کتاب هاست.
اتفاقی که در یکی از این کتاب‌ها می‌خوانید، در سال 2150 میلادی رخ می‌دهد. شما نیز یکی از فرماندهان ارشد نیروی هوایی دفاع کهکشانی هستید و تا امروز در صدها مأموریت خطرناک برای این مجموعه شرکت داشته‌اید. از طرف دیگر در چند جنگ علیه دشمنان فضایی که به اشکال مختلف درصدد نابودی زمین بوده‌اند انجام وظیفه کرده‌اید.... با هر انتخابی که می کنید، به قسمت متفاوتی از کتاب می روید.
بعضی از انتخاب هایتان باعث می شوند ماجراجویی تان را با موفقیت به پایان برسانید. ولی سعی کنید با دقت انتخاب کنید. ممکن است در بعضی قسمت ها شکست بخورید.
مؤسسه ی انتشارات قدیانی، کتاب من قهرمانم 10 و 11 نوشتۀ استیو بارلو و استیو اسکیدمور باترجمه سعیدا زندیان را در نوبت اول چاپ در 1100 نسخه به قیمت هر جلد 5000 تومان روانه بازار کتاب کرد.
براي تهيه‌ی اين كتاب‌ علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي آن به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org نشر قدياني نيز مراجعه كنيد. علاوه بر اين با مطالعه اخبار درج شده در سايت اين مؤسسه فرهنگي از تازه‌هاي نشر آن نيز با خبر خواهيد شد.