قصه‌های شیرین جهان با شخصیت‌های دختر، پسر و حیوانقدیانی قصه‌های شیرین جهان با شخصیت‌های دختر، پسر و حیوان را چاپ کرد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه¬ی انتشارات قدیانی، کتاب قصه‌های شیرین جهان نوشته جمعی از نویسندگان مشهور جهان و روایت شاگاهیراتا و ترجمه‌ی بیژن نامجو و سبا بابایی این بار با قالبی جدید و به صورت مجموعه‌‌ای با شخصیت‌های حیوان، پسر و دختر به چاپ رسید.
داستان‌های معروف و قدیمی در کنار اینکه توانسته است جایی مهم و تأثیرگذار میان فرهنگ عامه و حتی بسیاری از افراد متفکر و ادیب داشته باشد، مفاهیم عمیق و انسانی را در فضایی داستانی به نحوی به مخاطبان آموخته که آنها با شنیدن نام داستان، قصه را به یاد می‌آورند و حتی تصاویر شخصیت‌های اصلی را در ذهن دارند.

این کتاب‌ها قبلاً از سوی همین انتشارات به صورت جلد‌های مجزا به چاپ رسیده است و اکنون به صورت مجموعه‌هایی با سه شخصیت داستانی( پسر، دختر، حیوان) تفکیک شده و به چاپ رسیده است.
                
در قسمتی‌هایی از متن کتاب آمده است:

"... بندانگشتی و گهواره‌اش آن‌قدر کوچک بود که روی برگ نیلوفر آبی جا گرفت. بندانگشتی تا صبح خوابید. قورباغه و پسرش روی برگ دیگری نشسته بودند و بندانگشتی را تماشا می‌کردند ..."

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی این کتاب‌ها را در قالب خشتی کوچک، مصور و رنگی با قیمت 15000 تومان روانه‌ی بازار کتاب نمود.

برای تهیه این کتاب علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید برای خرید اینترنتی آن به نشانی الکترونیکی www.ghadyani.orgنشر قدیانی نیز مراجعه کنید. علاوه بر این با مطالعه اخبار درج شده در سایت این مؤسسه فرهنگی، از تازه‌های نشر آن نیز باخبر خواهید ‌شد.