قصه‌های گوگولی برای بچه‌های گوگولیقدیانی قصه‌های گوگولی برای بچه‌های گوگولی را به چاپ رساند

به گزارش روابط عمومی انتشارات قدیانی، مجموعه کتاب ده جلدی "قصه های گوگولی برای بچه های گوگولی" نوشته‌ی لاله جعفری وارد بازار کتاب شد.

این مجموعه قریب به 50 قصه را با موضوعات مختلف و شخصیت‌های متفاوت دربر می‌گیرد و تصویرهای زیبا و جذاب هر جلد که توسط یکی از تصویرگران طراحی شده به فهم و جذابیت بیشتر قصه‌ها کمک کرده است

نیلوفر محمدی ،علی مفاخری، وانا نبی‌پور و نغمه صالحی در زمره تصویرگران این اثر خردسالانه هستند.
در بخشی از این قصه‌ها آمده:
« عینک بابا بالای درخت مانده بود. بابا چاق بود. اگه دنبال عینکش از درخت بالا می‌رفت، شاخه‌ی درخت ترق می‌شکست. مامان از بابا هم چاق‌تر بود. اگه او از درخت بالا می‌رفت، شاخه تترق می‌شکست. من آن‌قدر کوچک بودم که بلد نبودم از درخت بالا بروم. اما یک کار دیگر بلد بودم.......»

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسالانتشارات قدیانی این مجموعه را در ده جلد هر کدام 16 صفحه مصور و رنگی با قیمت هر جلد 4000تومان در اختیار کودکان و والدین آنها قرار داد.

براي تهيه‌ی اين كتاب علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org نشر قدياني مراجعه كنيد. علاوه بر اين با مطالعه‌‌ی اخبار درج شده در سايت اين مؤسسه فرهنگي از تازه‌هاي نشر آن نيز با خبر شوید.