قصه‌های دوست‌داشتنیقدیانی قصه‌های دوست‌داشتنی را به صورت مجموعه‌ایی چاپ نمود

به گزارش روابط عمومی انتشارات قدیانی هر یک از داستان‌های این مجموعه قبلاً در قالب کتابی جداگانه و با بهره گرفتن از تصاویری زیبا منتشر شده‌اند. کتاب‌هایی که هر کدام از آنها یادآور یکی از داستان های مشهور جهان ادبیات در حوزه کودک و نوجوان است.

این کتاب‌ها در دو مجموعه به چاپ رسیده که هر کدام شامل 10 قصه از معروفترین قصه‌های دنیاست. قصه‌ها برای آنهایی که اهل مطالعه هستند و چه برای آنهایی که بیش از مطالعه به دنیای تصویر علاقمندند بسیارنام آشنا هستند. جوجه اردک زشت ، گربه چکمه پوش، تام بند انگشتی، سیندرلا، شلغم غول‌پیکر و...... را به احتمال بسیار تا به امروز در قالب‌های متفاوتی همچون انیمیشن دیده اید. از کارتن مشهور شرک گرفته تا دیگر ساخته‌های جهان تصویر که می‌توان شخصیت‌های این قصه‌ها همچون گربه چکمه پوش یا اقتباسی ازاین داستان ها را در آنها دید.

بنابراین جای تعجب ندارد که اگر شما را به مطالعه دوباره این قصه ها دعوت کنیم.
در بخشی از داستان" هنسل و گرتل" آمده:
« هنسل و گرتل خسته و گرسنه بودند. از تاریکی می ترسیدند و اصلا نمی دانستند که کجا باید بروند و یا چه باید بکنند.
ناگهان گرتل فریاد زد: " هنسل! آنجا را نگاه کن!" درست روبروی آنها خانه‌ی کوچکی بود که از کیک و کلوچه ساخته شده بود و سقف آن از بستنی بود. بچه‌ها خوشحال و خندان به طرف خانه ی شکلاتی رفتند و تکه هایی از خانه کندند و خوردند. اما ناگهان در خانه ای کوچک باز شد و پیرزنی بیرون آمد.
پیرزن با لبخند گفت: " سلام بچه ها! بیایید داخل! من به شما غذا و جای خواب می دهم." بچه ها به داخل خانه رفتند و پیرزن ... "

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی، هر یک از این مجموعه‌ها را که شامل 10 قصه در 285 صفحه مصور رنگی و قطع جیبی می‌باشد با ترجمه سید علی کاشفی خوانساری، تیراژ 1650 نسخه و قیمت 15000 تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.
برای تهیه کتاب علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید برای خرید اینترنتی آن به نشانی الکترونیکی www.ghadyani.orgنشر قدیانی نیز مراجعه نمایید