5 تا 10 ساله‌ها هم می‌توانند رانندگی کنند


5 تا 10 ساله‌ها هم می‌توانند رانندگی کنند

یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده از سوی (کتاب‌های بنفشه) واحد کودکان و نوجوانان مؤسسه انتشارات قدیانی، مجموعه کتاب‌های 5 جلدی "ماشین بازی" است که کودکان را با تجربه‌هایی دوست داشتنی و متفاوت همراه می کند.

                                                                 

به گزارش روابط عمومی مؤسسه انتشارات قدیانی، مجموعه کتاب‌های "ماشین بازی"، برای کودکان 5 تا 10 ساله، روانه بازار کتاب شد. مجموعه‌ای که در کنار آشنایی کودکان با وسایل نقلیه با زبانی ساده، آنها را با برخی کاربردهای آن نیز، آشنا می سازد.

همیشه کودکان از دنیای بزرگ‌ترها تصوراتی دارند که برای نزدیک تر کردن آن به واقعیت باید در دنیای آنها وارد شد، با رنگ و تصویر، که هرکدام بتوانند خودشان را به جای شخصیت اصلی ببینند. در این مجموعه، بچه‌ها در همراهی با پیتر، لئو، لئون، مارکو و رئیس ایستگاه قطار، به همراه پنج وسیله نقلیه با اتفاقات تازه‌ای آشنا می شوند.

                                                    
در قسمت یک، آتش نشان سعی می کند تا انسانی را نجات دهد و در قسمت دوم قایق‌ران ماهی بزرگی را صید می کند؛ در ادامه، کودکان تجربه سوار شدن قطار را دارند و بعد از آن با موتورسواری و راندن تراکتور این مجموعه به پایان می رسد.

زبان قصه آنقدر دلنشین و جذاب است که گویی خود کودک در دنیا و فضای رنگارنگ قصه در  گردش و بازی است. در پایان هر کتاب دو مورد جذاب وجود دارد، یکی سؤال‌هایی که شخصیت اصلی قصه از بچه‌ها می‌پرسد و دیگری جایی برای چسباندن عکس کودک به جای شخصیت اصلی، در نظر گرفته شده است.
بعد از خواندن این کتاب برای کودکان ( یا مطالعه کتاب توسط خود آنها) می‌توانند با دنیای واقعی ارتباط بهتر و صحیح تری برقرار کنند.

کتاب‌های بنفشه (واحد کودک و نوجوان مؤسسه انتشارات قدیانی) مجموعه 5 جلدی مصور و تمام رنگی "ماشین بازی" نوشته: امیلی بومون و ترجمه: راضیه خوئینی، را در 16 صفحه و تیراژ 2200 نسخه به قیمت هر جلد 2000 تومان روانه بازار کرد. این کتاب‌ها به صورت تک جلدی نیز به فروش می رود.

برای تهیه این مجموعه علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور می‌توانید به نشانی الکترونیکی www.ghadyani.org نیز مراجعه نمایید. علاوه بر این با مطالعه اخبار درج شده در سایت این مؤسسه فرهنگی از تازه‌های نشر آن نیز با خبر خواهید شد.