استقبال پدر و مادران جوان از "اتل متل این گلمه ،... "


استقبال پدر و مادران جوان از "اتل متل این گلمه ،... "

"اتل متل این گلمه" یکی از آثار منتشر شده از سوی "کتاب‌های بنفشه" نشر قدیانی است که در مدت زمان کوتاهی با استقبال خانواده‌ها روبرو شده است.

به گزارش روابط عمومی انتشارات قدیانی،" اتل متل این گلمه، عشق منه، خوشگلمه" عنوان کامل این مجموعه شعر است که با تصاویر زیبایی از نوزادان همراه شده است.  یکی از ویژگی‌های قابل توجه این اثر که موجب توجه بیشتر خانواده‌های جوان نیز شده؛ قابلیت استفاده از آن به عنوان آلبومی زیبا برای فرزندان تازه متولد شده‌شان است.همان گونه که در جلد کتاب درج شده؛ "اتل متل این گلمه ... " علاوه بر مجموعه شعری کودکانه، آلبومی زیبا و در بردارنده 28 قاب عکس خالی نیز به شمار می‌آید. در کنار عکس هر نوزاد و کودکی که در کتاب چاپ شده، شعری متناسب با آن هم جای گرفته است. پدران و مادران جوان با خرید این کتاب امکان قراردادن  عکسی از فرزند خود را در قاب عکس‌هاي خالی "اتل متل این گلمه ،... " خواهند داشت.

با تهیه این آلبوم نفیس که مجموعه‌ای از اشعار " شکوه قاسم نیا" در آن منتشر شده؛ می توانید لحظات کودکی فرزندتان را ثبت کرده و حتی هدیه‌ای دوست داشتنی به کودکان اطراف خود بدهید. انتخاب اشعار به گونه‌ای انجام شده که از قابلیت بلندخوانی برای نوزادان و کودکان برخوردار هستند.

                                                  

" اتل متل این گلمه، عشق منه، خوشگلمه" آلبومی با 180 شعر و تصویر کودکانه است که با اشعار " شکوه قاسم نیا" در 168 صفحه و با قیمت 50 هزار تومان از سوی کتاب‌های بنفشه ( واحدکودک و نوجوان نشر قدیانی) منتشر شده است.