عرضه مجموعه کتاب های نارنجی با ارسال رایگان از سوی انتشارات قدیانی


عرضه کیف-کتاب نارنجی با ارسال رایگان از سوی انتشارت قدیانی

"کتاب‌های نارنجی" مجموعه‌ای از داستان‌های تألیفی منتشر شده از سوی کتاب‌های بنفشه است. "فریبا کلهر"، "فروزنده خداجو" و "سرور کتبی" نویسندگان این مجموعه از داستان‌ها هستند.
این داستان‌ها از جهت تعداد به گونه‌ای منتشر شده‌اند که پدر و مادرها می‌توانند هر روز کودکانشان را با داستانی خواندنی سرگرم کنند. هر جلد از کتاب‌های این مجموعه برای یک هفته در نظر گرفته شده‌اند و مجموعه کامل آنها یک سال را در بر می‌گیرد.

هر کتاب شامل هفت قصه با تصاویری رنگی و زیبا است كه با تصويرسازي بيش از 30 هنرمند، تصاوير اين مجموعه خلق شده است.تصویرهای زیبا و رنگی این مجموعه کتاب‌ها به کودکان در برقراری ارتباط هر چه بهتر با فضای داستان‌ها کمک می‌کند. کتاب های نارنجی در 52 جلد برای 52 هفته سال منتشر شده است که هر مجموعه آن شامل هفت قصه می باشد.

گفتنی است که در آینده نزدیک، مجلدهای آن در قالب 12 کتاب برای 12 ماه سال و سرانجام یک مجموعه با عنوان 365 قصه برای 365 شب سال گردآوری می‌شود. 

                                                             

                                     
 
 از جمله ویژگی‌های این مجموعه ایرانی بودن هر 366 قصه‌اش است. داستان‌هایی که هریک از آنها در حال و هوا و موقعیت‌های متفاوتی شکل گرفته‌اند. قصه‌هایی که گاهی زندگی پرنده‌ها و دیگر ساکنان جنگل و گاهی هم گوشه‌‌ای از زندگی اشیائی همچون میز و صندلی را به تصویر داستان می‌کشند.

نام برخی از عناوین کتاب های این مجموعه "مهمانی خانم غازه"، "لحاف ننه سرما"، "سنجابی که با دمش گردو می شکست"، "قابلمه ای که خسته شد" و "کبریتی که رئیس آشپزخانه بود" می باشد.

مجموعه 52 جلدی کتاب‌های نارنجی در قطع خشتی، در کیف دستی زیبایی برای کودکان جای گرفته که قیمت هر تک جلد آن 3000 تومان و مجموعه کامل آن نیز برابر با 156 هزار تومان است.

علاقه مندان می توانند جهت تهیه این مجموعه در سایت انتشارات قدیانی به آدرس www.ghadyani.org ، به بخش خردسال-داستان مراجعه نمایند و یا با دفتر مرکزی انتشارات به شماره 66404410 تماس حاصل بفرمایند و پس از سفارش، کیف-کتاب نارنجی که شامل 52 جلد کتاب نارجی می باشد را با هزینه ارسال رایگان درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند.