خاطرات کودک شما همراه با کتاب فسقلی ها


خاطرات كودك شما همراه با  كتاب فسقلي‌ها

براي نخستين بار در كشور، مؤسسه انتشارات قدیانی بزرگترین ناشر کودک و نوجوان در ایران، با همكاري "مؤسسه هنري عكس پرينت" اين امكان را فراهم كرده تا بتوانيد كودكي فرزندانتان را همراه با شخصيت‌هاي داستاني ثبت كنيد.

به گزارش روابط عمومي انتشارات قدياني، در اين اقدام كه حاصل همكاري اين دو مؤسسه فرهنگي به شمار مي آيد، متن و عکس های این مجموعه بر مبنای صاحب عکس به گونه ای تنظیم می شود که یک کتاب داستان کاملا اختصاصی و با تیراژ حتی یک عدد به دست مخاطب می رسد. براي اين كار از مجموعه داستان های دوست داشتنی فسقلی ها استفاده شده است.

مجموعه‌اي كه در هر قسمت آن اتفاقي براي شخصيت اصلي كتاب رخ مي دهد و اگر مايل به ثبت عكس فرزندتان در اين كتاب باشيد امكان انتخاب يكي از كتاب‌هاي اين مجموعه برايتان فراهم خواهد بود. از آن جايي كه مجموعه "فسقلی ها" از جمله آثار منتشر شده از سوي "كتاب‌هاي بنفشه" است اين اقدام با كسب اجازه از سوي نشر قدياني صورت گرفته است.

خانواده‌ها مي‌توانند به شکلی کاملا آنلاین و بدون نیاز به داشتن تخصصی خاص، يك كتاب داستان اختصاصي براي كودك خود طراحی و منتشر كنند. همان گونه كه اشاره شد در اين كتاب، كودك به عنوان يكي از قهرمانان اصلي در يكي از داستان‌هاي فسقلي به ايفاي نقش مي پردازد. سایت عکس پرینت به شما این امکان را می دهد که به آسانی یک کتاب داستان اختصاصی برای کودک خود بسازید.


                      
  
 علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این کتاب زیبا به سایت www.axprint.com مراجعه نمایند.