" كارگاه‌هاي نقاشي"،در قالب مجموعه كتاب‌هاي خودآموز" كارگاه‌هاي نقاشي"،در قالب مجموعه كتاب‌هاي خودآموز

مجموعه كتابي با عنوان «كارگاه نقاشي» از جمله آثار منتشره از سوی انتشارات قدیانی می باشد که در قالب آن سبك‌هاي مختلف نقاشي و چگونگي استفاده از ابزارها، به مخاطبان آموزش داده شده است.

به گزارش روابط عمومي انتشارات قدياني، سعيد مادح خاكسار مترجم مجموعه «كارگاه نقاشي» گفت: كارگاه نقاشي از سوي مجموعه‌اي از هنرمندان نوشته شده و در آن نقاشي به وسيله ابزارهاي مختلف و نيز توضيحات كاملي درباره انواع سبك‌هاي نقاشي ارايه شده است.

وي تصريح كرد: كارگاه نقاشي را هنرمنداني كه برخي‌شان به‌نام و مطرح هستند نگاشته‌اند و به‌نظرم قابليت خودآموز بودن، اصلي‌ترين ويژگي‌ اين مجموعه است كه در كنار توضيحات حرفه‌اي و كامل به اثر قوت بخشيده است.

خاكسار همچنين توضيح داد: از ديگر ويژگي‌هاي اين مجموعه ارايه مثال‌هاي جذاب و معتبر در حوزه‌هاي مختلف نقاشي است كه از سوي كارشناسان گزينش و به چاپ رسيده است.

عنوان های این مجموعه "مداد رنگی،سبک ها و تکنیک ها"، "رنگ روغن،مفاهیم پایه"، "آبرنگ"، "مداد رنگی،از پیش طرح تا طرح کامل"، "مداد مشکی"، "پاستل"، "پرسپکتیو"، "آبرنگ،طراحی و ترکیب بندی"، "رنگ روغن،کار با کاردک"، "ایر براش"، "آبرنگ،سبک ها و تکنیک ها"، "آکریلیک" می باشد.

به گفته اين مترجم تاكنون 12 مجلد از مجموعه كارگاه نقاشي براي استفاده عموم مردم ترجمه شده و از سوی انتشارات قدیانی در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.