قصه‌های قد و نیم قد برای کودکان در قطع جدید


قصه‌های قد و نیم قد برای کودکان را در قطع جدید بخوانید

به گزارش روابط عمومی مؤسسه انتشارات قدیانی، مجموعه "70 قصه‌ی قد و نیم قد برای کودکان" نوشته " فریبا کلهر" و با تصویرگری تعدادی از تصویرگران در قطع خشتی کوچک روانه بازار کتاب شد.

این کتاب شامل 70 قصه برای کودکان است که تصویرگری‌های رنگی و متناسب با موضوع به جذابیت داستان‌ها افزوده و فهمیدن آنها را آسان‌تر نموده است. این اثر قبلا نیز به صورت جلدهای مجزا و همچنین مجموعه آن در قطع رحلی به چاپ رسیده است. در ضمن جزو کتاب‌های معرفی شده در کتابنامه رشد آموزش و پرورش می‌باشد.

فریبا کلهر رمان‌نویس و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان است. وی فعالیت خود را از دهه شصت و با حضور در مجله‌های رشد، در حیطه ادبیات داستانی کودک و نوجوان آغاز کرده و تألیفات زیادی نیز در این حیطه از خود برجای گذاشته ‌است. تا کنون صدها قصه نوشته است و کارهای ارزشمندی در بازنویسی اسطوره‌ها انجام داده. وی با نوشتن بیش از هزار قصه و بازنویسی و ... به عنوان بانوی هزار قصه شناخته شده است.

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی، مجموعه‌ی" قصه‌های قد و نیم قد برای کودکان" نوشته‌ی "فریبا کلهر"را در نوبت چاپ اول، تیراژ3300 نسخه و قیمت 12000تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

براي تهيه‌ی اين كتاب‌ علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي آن به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org نشر قدياني نيز مراجعه كنيد. علاوه بر اين با مطالعه اخبار درج شده در سايت اين مؤسسه فرهنگي از تازه‌هاي نشر آن نيز با خبر خواهيد شد.