روایتی از ماجراجویی یک نوجوان به دنبال مادرش


"زادگاه کت" روایتی از ماجراجویی یک نوجوان به دنبال مادرش

به گزارش روابط عمومی انتشارات قدیانی، «زادگاه کت»، عنوان ششمین جلد از مجموعه «ماجراهای کت رویال» است که از سوی نشر قدیانی وارد بازار کتاب شده است. این کتاب توسط «جولیا گلدینگ» و با ترجمه اکرم اکرمی برای مخاطب نوجوان نوشته شده است. کتابی درباره دختر نوجوانی به نام "کت رویال"، که مادر خود را از دست داده و به دنبال ماجراجویی است.

«کت رویال»، نوجوانی یتیم و ماجراجو است که به دنبال کشف اسرار پنهان، به نقاط مختلف دنیا سفر می‌کند. او هرگز مادرش را ندیده اما وقتی خبرهای خانوده‌ای از اسکاتلند می‌رسد، تصمیم می‌گیرد راهی شمال شود تا شاید خانواده خود را پیدا کند. دوستان او همیشه، در لندن او را همراهی کرده‌اند اما این بار نبردی در می‌گیرد که باید به تنهایی با آن روبرو شود.

در بخشی از این کتاب می‌خوانید: «در همین موقع جمی کلی از میان جمع کنارمان ظاهر شد و گفت: به همین زودی می‌خواهی بروی؟ آن هم حالا که من به این نتیجه رسیده‌ام که تو خیلی هم بد نیستی؟ عادتش این بود که با حالتی مبارزه طلبانه با من رو‌به‌رو شود. با آن‌که روحیه خوبی نداشتم فوری وارد گود شدم و گفتم: چطور شده که نقش نجیب‌زاده را بازی می‌کنی، پروفسور؟ آره می‌خواهم بدانم چه نقشه‌های احمقانه‌ای تو کله‌ات داری؟ فکر نمی‌کردم آن‌قدر بی‌جربزه باشی که به این زودی‌ تسلیم بشوی. بالاخره نشان دادی که نازک نارنجی هستی.»

این کتاب 400 صفحه‌ای با شمارگان 1100نسخه و به بهای 15 هزار تومان از سوی انتشارات قدیانی منتشر شده است. 
علاقمندان می توانند جهت تهیه این کتاب به آدرس زیر مراجعه نمایند.
زادگاه کت